Pele_94 napisał(a):

|
puki co składu nie mamy imponującego na ten sezon, jednak 'optymizmem' napawa fakt, że w tym sezonie poziom całej ekstraklasy się obniżył i jest duża szansa na zdobycie mistrzostwa nawet z tymi zawodnikami którymi obecnie dysponujemy. Wie ktoś co dzieje się z Boguskim, dlaczego nie grał z Piastem ?
|
Rafał grał w młodej ekstraklasie z Gornikiem Zabrze gdzie zdobył 3 bramki