Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59150
Stary 08.08.2012, 11:57
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
puki co składu nie mamy imponującego na ten sezon, jednak 'optymizmem' napawa fakt, że w tym sezonie poziom całej ekstraklasy się obniżył i jest duża szansa na zdobycie mistrzostwa nawet z tymi zawodnikami którymi obecnie dysponujemy. Wie ktoś co dzieje się z Boguskim, dlaczego nie grał z Piastem ?
Rafał grał w młodej ekstraklasie z Gornikiem Zabrze gdzie zdobył 3 bramki
Odpowiedz cytując