pawelwislak napisał(a):

Przerzucacie sie jakby jedni byli o niebo lepsi od drugich.
I jedni i drudze reprezentuja buractwo nie przecietne. Mowiac mam tu na mysli wszystkich obecnych politykow i partie polityczne. Gospodarczo co rzad to glupszy. Za Pisu polozyli w pieknym stylu NFZ, podpiasano lipne warunki organizacji Euro (czytaj pelne zwolnienie UEFA i wszystkich ekip z podatkow w Polsce). Jeszcze kilka grzechow bym znalazl.
Ten rzad jak juz sie gdzies przewija dobry pomysl to wszystkio upier.... zeby przypadkiem czegos na plus nie zrobic (patrz ustawa o podatku kasowym)
O sprawy moralne, religijne nie mi sie wypowiadac i mam na to wyje.... Bo kazdy czlowiek powieniem miec swoje sumienie i odpowiadac za to co robi....
Powoli dochodze do wniosku ze w tym panstwie nie ma ocpji zeby bylo normalnie... przywolujac marszalka(Narod piekny tylko ludzie k*rwy)
I absolutnie nie zgadzam sie zeby PIS byl jakas szansa oni w niektorych kwestiach sa mniejszym zlem w niektorych wiekszym (co mnie irytuje - retoryka - nienawidze tego obrzucania sie gownem na salonach)
W mojej ocenie jedyna szansa byla by rewolucyjna reforma ustroju.
Likwidacja Prezydenta, ograniczenie Senatu do 32 senatorow, ograniczenie Sejmu do 160poslow, delegalizacja partii politycznych, okregi jednomandatowe.
Wprowadzenie do nowego parlamentu samych nowych ludzi - wszyscy ktorzy byli dotychczas poslami, senatorami maja BANA!
Do tego reforma wynagrodzen wsrod poslow - wyzsze pensje bez dodatkow na paliwo i utrzymywanie biur poselskich, analizy sejmowe dokonywane przez jednostki naukowe, czy badawcze.
I przede wszystkim liberalizacja gospodarki i eliminacja biurokracji to powinno byc kluczowe.
|
a za rządów PO przybyło 700 tyś urzedasów których musimy utrzymywac,mnozone są spółki a wszyscy wiemy ile tam sie zarabia ,kolej zmieniła sie w 40 spółek i musimy utrzymywac 40 zarządów,40 rad nadzorczych a miało byc tanie państwo.Jarosław jest jedynym ratunkiem dla Polski