Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 08.08.2012, 11:07
Wisła Kraków: a jednak wezmą Frederiksena?

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...sena,id,t.html
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 08.08.2012 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując