Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59143
Stary 08.08.2012, 11:01
A mnie to osobiście wygląda na typową "rozgrywkę korporacyjną" pomiędzy Bednarzem a Probierzem. Ten pierwszy nie chce zaakceptować, że ktoś mu się miesza do "jego" roboty i wychodzi przed szereg (zakładając że ten Brazylijczyk pojawił się w Wiśle z powodu jego znajomości z Probierzem, co jest wielce prawdopodobne), więc postanawia utrzeć nosa naszemu trenerowi i pokazać kto tu rządzi i kto będzie miał ostatnie słowo. Jeśli tak jest to dobro drużyny będzie to stało na ostatnim miejscu - zaś na pierwszym będą duma i urażone ambicje.

Oby tak jednak nie było.
Odpowiedz cytując