pan Dudi napisał(a):

Proszę, mów dalej.
Nie wpadłeś na to, że skoro przyjechał na testy medyczne (co podkreśliłem wcześniej), to warunki kontraktu miał już ustalone?
A że potem okazało się, że jego status nie jest do końca jasny? Napisałem- dobrze, że teraz, a nie po podpisaniu kontraktu.
|
Nigdzie nie pisałem,że klub nie ustalił kontraktu z zawodnikiem-pewnie to zrobili,podałem kryteria które powinny być spełnione przed przejściem testów medycznych .Dziwne po przejściu kosztownych testów medycznych nagle okazało się,że jest problem z kontraktem...a dwa dni wcześniej nie można było tego sprawdzić?