borys napisał(a):

|
Tzn. ze jak wygladaly podobnie nieprofesjonalnie to jest ok?
|
borys napisał(a):

|
Smiejesz sie z tym faksowaniem do Arisu. To zapytam Ile kosztuje faks a ile przelot, pobyt i testy pilkarza?
|
borys, daj spokój, to nie ma sensu, Ty argumentujesz merytorycznie, a tu jest tak , że każde działanie w kwestii transferów będzie zażarcie bronione przez konkretnych użytkowników tego forum, absolutnie każde, bo teraz Wisła jest "nasza", znaczy "czysto polska" i teraz wszystko jest idealnie i wzorcowo robione.Jeden faks by nikogo nie zabił, ale .. lepiej go nie robić, niby po co!? Czekamy na jeden transfer , tego nieszczęsnego LO i mnie już w sumie wszystko jedno jakim psim swędem ten do nas trafi byle ten cyrk się już skończył.
tofik napisał(a):

|
Biedny Bednarz. Ciągle wiatr w oczy. Czyli co, z braku innych rozwiązań teraz dadzą Frederiksenowi takie warunki, jakich chciał ? A może znowu siądą do rozmów i nie dogadają się po raz drugi ?
|
tofik napisał(a):

|
Uśmiać się można z tej Cupiałowo- Bednarzowej szopki.
|
Oj, oj tam .. jest przecież idealnie, że lepiej być nie może.
A tak na serio, to moim skromnym zdaniem, należy wyluzować i spokojnie sobie poczekać , aż jednak pojawi sie ten LO i posadzi Bunoze na ławkę.
____
do postu poniżej,
jacekbum
Nie, nie można było sprawdzić, dlaczego , a bo nie ..a tak serio to, to samo co napisałem do borysa, Jasne że można było, ale .. Ty piszesz merytorycznie, a tu nie o to chodzi, dziś cokolwiek się nie zdarzy wszystko jest idealnie, wręcz wzorcowo.. Jest kilku użytkowników tego forum którzy widać tak lubią ..
http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40
___
A co tam, do postu jeszcze niżej

Ażeby było jeszcze "coś na tak",
MichaelMyers, też wolałbym Brazylijczyka, ale i ten Duńczyk od Bunozy gorszy chyba nie będzie więc może nie jest tak źle, bo ta Wisła to na ligę jest, a nie na Twente , czy Fulham, nawet nie na ich rezerwy.
PS. A tak na rozluźnienie , to w razie czego może będzie taki LO
http://s.v3.tvp.pl/images/e/c/2/uid_..._pos_3_gs_.jpg