Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59140
Stary 08.08.2012, 10:30
borys napisał(a):Wyświetl post
Tzn. ze jak wygladaly podobnie nieprofesjonalnie to jest ok?
borys napisał(a):Wyświetl post
Smiejesz sie z tym faksowaniem do Arisu. To zapytam Ile kosztuje faks a ile przelot, pobyt i testy pilkarza?
borys, daj spokój, to nie ma sensu, Ty argumentujesz merytorycznie, a tu jest tak , że każde działanie w kwestii transferów będzie zażarcie bronione przez konkretnych użytkowników tego forum, absolutnie każde, bo teraz Wisła jest "nasza", znaczy "czysto polska" i teraz wszystko jest idealnie i wzorcowo robione.Jeden faks by nikogo nie zabił, ale .. lepiej go nie robić, niby po co!? Czekamy na jeden transfer , tego nieszczęsnego LO i mnie już w sumie wszystko jedno jakim psim swędem ten do nas trafi byle ten cyrk się już skończył.

tofik napisał(a):Wyświetl post
Biedny Bednarz. Ciągle wiatr w oczy. Czyli co, z braku innych rozwiązań teraz dadzą Frederiksenowi takie warunki, jakich chciał ? A może znowu siądą do rozmów i nie dogadają się po raz drugi ?
tofik napisał(a):Wyświetl post
Uśmiać się można z tej Cupiałowo- Bednarzowej szopki.
Oj, oj tam .. jest przecież idealnie, że lepiej być nie może.

A tak na serio, to moim skromnym zdaniem, należy wyluzować i spokojnie sobie poczekać , aż jednak pojawi sie ten LO i posadzi Bunoze na ławkę.

____
do postu poniżej, jacekbum
Nie, nie można było sprawdzić, dlaczego , a bo nie ..a tak serio to, to samo co napisałem do borysa, Jasne że można było, ale .. Ty piszesz merytorycznie, a tu nie o to chodzi, dziś cokolwiek się nie zdarzy wszystko jest idealnie, wręcz wzorcowo.. Jest kilku użytkowników tego forum którzy widać tak lubią .. http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

___
A co tam, do postu jeszcze niżej Ażeby było jeszcze "coś na tak", MichaelMyers, też wolałbym Brazylijczyka, ale i ten Duńczyk od Bunozy gorszy chyba nie będzie więc może nie jest tak źle, bo ta Wisła to na ligę jest, a nie na Twente , czy Fulham, nawet nie na ich rezerwy.

PS. A tak na rozluźnienie , to w razie czego może będzie taki LO http://s.v3.tvp.pl/images/e/c/2/uid_..._pos_3_gs_.jpg
Ostatnio edytowane przez milosz : 08.08.2012 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując