LucjuszWielki napisał(a):

Zdziwiłbyś się... lepiej odprawic z kwitem problemowca i dać mu do zrozumienia, że jest tumanem niż tracić na niego czas (i jego przyszłe roszczenia wziete z kosmosu) który mógłby zostać poświęcony na innych...
W Mcdonaldzie masz obsłuzyc dresa jak króla i byc na jego każde zawołanie chyba o taką pracę w handlu wam chodzi?
|
Dzizas kurfa ja .......e, ale pomyślałeś może o tym, że ludzie którzy raz zostali źle potraktowani więcej już nie przyjdą ? W ten sposób nie zostawią w kasie pieniędzy za bilet, czy nie zjedzą na stadionie przepłaconej kiełbaski. Nie kupią gadżetów klubowych, nie będą zasilacz klubu. I w taki sposób musimy dzierżyc Bednarza i jego profesionalizm. Jest tak jak pawelwislak napisał. Właśnie miedzy innymi przez dawanie do zrozumienia problemowcą, że są tumanami.