cfa napisał(a):

|
Wg, mnie najlepszą opcja byłoby pozyskanie dwóch lewych obrońców, jednak ponoc sytuacja finansowa klubu jest tragiczna. Na prawdę jestem romantykiem i liczę na to, że w tym okienku dołączy jeszcze Kupisz.
|
Zapomnij o Kupiszu. Nie ma pieniedzy na tego zawodnika. NIe stać nas.