Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59132
Stary 08.08.2012, 09:39
cfa napisał(a):Wyświetl post
Wg, mnie najlepszą opcja byłoby pozyskanie dwóch lewych obrońców, jednak ponoc sytuacja finansowa klubu jest tragiczna. Na prawdę jestem romantykiem i liczę na to, że w tym okienku dołączy jeszcze Kupisz.
Zapomnij o Kupiszu. Nie ma pieniedzy na tego zawodnika. NIe stać nas.
Odpowiedz cytując