|
Cyrk,kabaret,szopka,lompromitacja,żenada nadal trwa. Serial o 'l lewym obrońcy" trwa na dobre. Żeby potem sie nie okazało że zostaniemy z niczym czyli bez LO jak i PO. Wstyd to co sie dzieje w naszym klubie :/
Wszystko na to wskazuje że Jan Frederiksen podpisze na dniach kontrakt. OBY ! W naszym klubie wszystko juz sie może zdarzyć nawet to że testów medycznych pozytywnych może ten Duńczyk nie mieć. ehhhhhh
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 08.08.2012 o godz. 09:40.
|