Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18514
Stary 08.08.2012, 09:30
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tylko tyle masz do POwiedzenia na powyższe tematy ? Czas chyba poprosić Schetynę o urlop, bo praca na tym forum kompletnie Cię wykończyła. Może jakiś wyjazd do ciepłych krajów ? Tylko poproś żeby Ci jakieś pewne biuro turystyczne załatwili.
Szpeniu jest z grójeckiej metropolii, więc tam strukturami PO rządzi chyba ktoś inny niż Schetyna.

Niemniej jednak popieram wniosek o urlop. Jakby wziął dożywotni, to poza AS82 chyba nikt by się na forum nie pogniewał