Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
18514
08.08.2012, 09:30
Gwiaździsty
napisał(a):
Tylko tyle masz do POwiedzenia na powyższe tematy ?
Czas chyba poprosić Schetynę o urlop, bo praca na tym forum kompletnie Cię wykończyła.
Może jakiś wyjazd do ciepłych krajów ? Tylko poproś żeby Ci jakieś pewne biuro turystyczne załatwili.
Szpeniu jest z grójeckiej metropolii, więc tam strukturami PO rządzi chyba ktoś inny niż Schetyna.
Niemniej jednak popieram wniosek o urlop. Jakby wziął dożywotni, to poza AS82 chyba nikt by się na forum nie pogniewał
hunter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter
Znajdź inne posty napisane przez hunter