|
Przeciez tu K*rwa nie chodzi o ludzi ktorzy karnet kupia tak czy siak bo dla nich Wisla to powietrze potrzebne do oddychania. Ale o wszsytkich pozostalych ktorzy w jakims stopniu sympatyzuja i chcieli by chodzic na mecze. Jak chcecie C*ujozy i buractwa to prosze bardzo tylko potem niech nikt nie placze ze nie ma na zawodnikow, akademie, porzadna kampanie martketingowa. Czy inne rzeczy. Do tego niech potem sie nie rzuca ze go ochrona czy policja traktuje jak bydlo bo przeciez w kasie tez cie traktuja jak bydlo...
|