|
^^ Jak zluzować? W Bayernie, Dortmundzie i innych CYWILIZOWANYCH klubach każdego głupka zza kasy odnoszącego się w zły sposób do klienta wywieziono by na taczkach. Pozwalniać winnych i zatrudnić nowych, niech widzą że dupa do stołka przyspawana nie jest. O Wiślackim Świecie to nawet nie wspominam bo gdyby w mojej firmie pracowali tacy "sprzedawcy" to po miesiącu wylot na zbity pysk bo inaczej to bym sam splajtował.
|