LucjuszWielki napisał(a):

Zdziwiłbyś się... lepiej odprawic z kwitem problemowca i dać mu do zrozumienia, że jest tumanem niż tracić na niego czas (i jego przyszłe roszczenia wziete z kosmosu) który mógłby zostać poświęcony na innych...
W Mcdonaldzie masz obsłuzyc dresa jak króla i byc na jego każde zawołanie chyba o taką pracę w handlu wam chodzi?
|
Jak miałbyś sprzedany cały stadion jak Bayern, Borussia D czy Barca to teoretycznie mógłbyś się nieco wyluzować (inna sprawa, że jakby oni robili takie jaja to też by nie mieli przychodów jakie mają).
Jak masz sprzedane nie wiem... 6 czy 8 tys. karnetów na 34tys to może lepiej obsługiwać jak należy wszystkich, którzy chcą coś kupić.
Masz sprzedane 80-90proc produktu i potencjalnych klientów na więcej to możesz sortować klientów acz rozsądnie, masz sprzedane 20-30% to...
