Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 08.08.2012, 01:09
Również poszukuje telefonu i liczę na poradę.. Do dyspozycji mam +/- 700zł i miło byłoby gdybym mógł później odliczyć 23%..

Do tej pory obserwowałem:
Samsungi: Gio, Ace;
HTC: Wildfire S, Desire Z
Motorole: Milestone 1 i2
Nokie: lumia 710
SE: Neo V

Główne zadania telefonu to dzwonienie, smsy, MP3, internet, gry. Absolutnie nie upieram się przy androidzie. Lubię się bawić aplikacjami ale i tak większości potencjału nie wykorzystam..
Przesiadam się z monte, więc wszystko na pewno będzie dużo lepsze..
Z góry dzięki!
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując