Również poszukuje telefonu i liczę na poradę.. Do dyspozycji mam +/- 700zł i miło byłoby gdybym mógł później odliczyć 23%..
Do tej pory obserwowałem:
Samsungi: Gio, Ace;
HTC: Wildfire S, Desire Z
Motorole: Milestone 1 i2
Nokie: lumia 710
SE: Neo V
Główne zadania telefonu to dzwonienie, smsy, MP3, internet, gry. Absolutnie nie upieram się przy androidzie. Lubię się bawić aplikacjami ale i tak większości potencjału nie wykorzystam..

Przesiadam się z monte, więc wszystko na pewno będzie dużo lepsze..
Z góry dzięki!