Bobek90 napisał(a):

Kurz
Postaw sprawe inaczej.
Bylby Borysiuk sprzed roku podstawowym graczem Wisly sprzed roku? Mysle ze tak.
Bylby Rybus sprzed roku podstawowym graczem Wisly sprzed roku? Mysle ze tak.
Bylby Wolski podstawowym graczem obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Bylby Zyro podstawowym graczem obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Bylby Kosecki ciekawym uzupelnieniem skladu obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Bylby Lukasik ciekawym uzupelnieniem skladu obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Poza tym w szkolce (nabory+scauting) nie chodzi tylko o super talenty pokroju Lewandowskiego. Chodzi tez o to by nie trzeba bylo sprowadzac tej wszelkiej masci Kirmow, Jirsakow, Bunoz czy Paljicow.
|
Trudno Borysiuka, Rybusa, Koseckiego, Łukasika czy Wolskiego, którzy trafili Łazienkowskiej w wieku 16-18 lat nazwać wychowankami czy nawet wytworami akademii Legii. To tylko perspektywiczne transfery, które wypaliły i zaistniałyby pewnie bez akademii. U nas również mogłoby się to udać, gdyby...
Z jednym się na pewno zgadzam, wolałbym ich, niż piłkarzy, których wymieniłeś.