Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59114
Stary 08.08.2012, 00:07
Kurz
Postaw sprawe inaczej.
Bylby Borysiuk sprzed roku podstawowym graczem Wisly sprzed roku? Mysle ze tak.
Bylby Rybus sprzed roku podstawowym graczem Wisly sprzed roku? Mysle ze tak.
Bylby Wolski podstawowym graczem obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Bylby Zyro podstawowym graczem obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Bylby Kosecki ciekawym uzupelnieniem skladu obecnej Wisly? Mysle ze tak.
Bylby Lukasik ciekawym uzupelnieniem skladu obecnej Wisly? Mysle ze tak.

Poza tym w szkolce (nabory+scauting) nie chodzi tylko o super talenty pokroju Lewandowskiego. Chodzi tez o to by nie trzeba bylo sprowadzac tej wszelkiej masci Kirmow, Jirsakow, Bunoz czy Paljicow.
Odpowiedz cytując