Bobek90 napisał(a):

Tymczasem dzis bialoruskie BATE awansowalo do 4 rundy el.LM, co oznacza ze ma zagwarantowany udzial w fazie grupowej LE.
Klub, ktory ma budzet porownywalny do naszego, juz 5 raz z rzedu zagra w fazie grupowej europejskich pucharow. I tu nie mowimy tylko o LE. Ten klub juz gral dwa razy w LM. Za dwa tygodnie dowiemy sie czy bedzie trzeci raz.
Da sie? Da sie! No ale do tego trzeba wizji i cierpliwosci, a nie wlasciciela choleryka, ktory otacza sie takimi autorytetami jak Kapka czy Piechniczek...
|
Do tego trzeba mieć właściwie cały kraj do swojej dyspozycji. Pewnie na rynku wewnętrznym da się kupić za 3 miliony euro więcej piłkarzy na wysokim poziomie, niż dawało się w Polsce w czasach, gdy sprowadzaliśmy, Szymka, Żurawia, Kosę czy Uche. Ot i cała tajemnica sukcesu. Gdyby Wisła dziś miała taką pozycję jak wtedy, a ceny zawodników oscylowały w podobnych granicach, w LM po reformie, gralibyśmy co roku.