Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59110
Stary 07.08.2012, 22:43
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Tymczasem dzis bialoruskie BATE awansowalo do 4 rundy el.LM, co oznacza ze ma zagwarantowany udzial w fazie grupowej LE.
Klub, ktory ma budzet porownywalny do naszego, juz 5 raz z rzedu zagra w fazie grupowej europejskich pucharow. I tu nie mowimy tylko o LE. Ten klub juz gral dwa razy w LM. Za dwa tygodnie dowiemy sie czy bedzie trzeci raz.

Da sie? Da sie! No ale do tego trzeba wizji i cierpliwosci, a nie wlasciciela choleryka, ktory otacza sie takimi autorytetami jak Kapka czy Piechniczek...
tam jest duuuzo lepsza baza do treningu niż u nas.Rok temu Probierz był w szoku jak zobaczył że taki klub jak FK Mińsk ma 18 boisk trawiastych.
http://www.rp.pl/artykul/686002.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.08.2012 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując