Bobek90 napisał(a):

Tymczasem dzis bialoruskie BATE awansowalo do 4 rundy el.LM, co oznacza ze ma zagwarantowany udzial w fazie grupowej LE.
Klub, ktory ma budzet porownywalny do naszego, juz 5 raz z rzedu zagra w fazie grupowej europejskich pucharow. I tu nie mowimy tylko o LE. Ten klub juz gral dwa razy w LM. Za dwa tygodnie dowiemy sie czy bedzie trzeci raz.
Da sie? Da sie! No ale do tego trzeba wizji i cierpliwosci, a nie wlasciciela choleryka, ktory otacza sie takimi autorytetami jak Kapka czy Piechniczek...
|
tam jest duuuzo lepsza baza do treningu niż u nas.Rok temu Probierz był w szoku jak zobaczył że taki klub jak FK Mińsk ma 18 boisk trawiastych.
http://www.rp.pl/artykul/686002.html