Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59109
Stary 07.08.2012, 22:16
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie było Jovanovicia na sesji foto? Odchodzi czy mu się nie chciało?
Może nie dostał wypisu ze szpitala. Albo tylko poszedł na wizytę do stomatologa/gerontologa/pediatry (niepotrzebne skreślić).


Wszystko wskazuje na to, że nasza pierwsza linia obrony będzie się prezentować następująco:

Bednarz - Jaliens - Chavez - Krzoska


Nad rezerwową trza będzie pogłówkować.
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.08.2012 o godz. 23:38.
Odpowiedz cytując