twardybidon napisał(a):

Czemu nie było Jovanovicia na sesji foto? Odchodzi czy mu się nie chciało?
|
Może nie dostał wypisu ze szpitala. Albo tylko poszedł na wizytę do stomatologa/gerontologa/pediatry (niepotrzebne skreślić).
Wszystko wskazuje na to, że nasza pierwsza linia obrony będzie się prezentować następująco:
Bednarz - Jaliens - Chavez - Krzoska
Nad rezerwową trza będzie pogłówkować.