Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18504
Stary 07.08.2012, 21:39
tomek100 napisał(a):Wyświetl post


Dla mnie absolutnie post roku. Gratulacje.

Pożyjemy, zobaczymy.. Co raz więcej ludzi otwiera oczy.. I nawet "bananowcy" zaczynają się przekonywać do tego "zaściankowego" PiSu..Medialne mity padną jak kawka i będziemy was skrobać z ulicy ))
[][][][]> T S W <[][][][]