yoda79 napisał(a):

|
Przeczytałem ksiązkę Majdana z nadzieją,że będzie sporo o Wisełce. Niestety mało... Petrescu zły, Majdan zawsze super bronił, e tam, nie warto. "Spalony" to klasa, to to jakas popierdólka.
|
Radek jest chyba z tych których można oglądać na boisku, a poza jakiś taki żenujący.