Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7512
Stary 07.08.2012, 19:57
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem ksiązkę Majdana z nadzieją,że będzie sporo o Wisełce. Niestety mało... Petrescu zły, Majdan zawsze super bronił, e tam, nie warto. "Spalony" to klasa, to to jakas popierdólka.
Radek jest chyba z tych których można oglądać na boisku, a poza jakiś taki żenujący.
Odpowiedz cytując