wislak68 napisał(a):

Twoje paranoje i fobie to miód na moje serce.
jakie przykrywanie? ukazał się art dotyczący SKOKów to zamieściłem. O AG już się wypowiedziałem. Ludzie nie czytają co podpisują, komu ufają i co robią ze swoimi pieniędzmi. Ja mam i tego zabronić? Jakim prawem? Połaszczyli się na wysoki procent to teraz sami sobie są winni.
Kolejny raz próbujesz pomniejszyć jedną sprawą, inną. Nikt zdrowo myślący nie nabiera się na Twoje sztuczki. Zmień forum, bo Drozda już przekonałeś.
Takie pytanie lekko związane z tematem. Gdzie powinien pracować syn Tuska, aby uznano, że jest czysto?