Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1828
Stary 07.08.2012, 18:36
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
O tak...jełopy w WŚ są prostakami i ja mam się obrazic i iść na druga strone? Bo jakiś bajok mi odburknie?

Mam gdzieś tych partaczy, ja nie ide tam dla nich i nie kupue dla nich karnetów... więc ktokolwiek tam by nie był czy te prostaki czy miss świata to nie byłoby żadnego znaczenia przy kupnie czegokolwiek...
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
O tak...jełopy w WŚ są prostakami i ja mam się obrazic i iść na druga strone? Bo jakiś bajok mi odburknie?

Mam gdzieś tych partaczy, ja nie ide tam dla nich i nie kupue dla nich karnetów... więc ktokolwiek tam by nie był czy te prostaki czy miss świata to nie byłoby żadnego znaczenia przy kupnie czegokolwiek...
kto ma kupić ten kupi i tak ale jeśli bilety sprzedawała by miss świata to kupował bym tylko na tym stanowisku w którym ona by sprzedawała
nie zmienia to faktu ze brak sprzedaży internetowej to wstyd dla klubu i wypadało by kiedyś zapytać Bednarza na jakiejś konferencji o to. Pamiętam, że przy wyrobie karty pisało "sprzedaż internetowa w wkrótce". było to chyba 3 lata temu
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 07.08.2012 o godz. 19:54.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując