Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 07.08.2012, 15:40
Zrozumcie , że nie wszyscy są fanatykami i rażą ich takie rzeczy . Wiadomo, że my mamy na to wyjebane i tak czy siak , karnet co rundę jest . Każdego klienta trzeba natomiast szanować bo to przypływ pieniędzy co przekłada się na wielkość drużyny. Jeśli ktoś spotka się z chamstwem to po prostu znajdzie sobie inną rozrywkę. Nadeszły tak chude sportowo lata ,że frekwencja na R22 wszystkim Wam to uświadomi .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując