|
a czy ostatnio ktoś poważny z Wisły wypowiedział się dlaczego nie ma sprzedaży internetowej ?
jeżeli ktoś ma dojścia niech poprosi dziennikarza na konferencji z Bednarzem i konkretnie zapytać kiedy wezmą się za sprzedaż przez neta!!! inaczej się nie da niech Bednarz się tłumaczy dlaczego jesteśmy pozbawieni możliwości zakupu przez internet
|