Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1649
Stary 07.08.2012, 15:37
a czy ostatnio ktoś poważny z Wisły wypowiedział się dlaczego nie ma sprzedaży internetowej ?
jeżeli ktoś ma dojścia niech poprosi dziennikarza na konferencji z Bednarzem i konkretnie zapytać kiedy wezmą się za sprzedaż przez neta!!! inaczej się nie da niech Bednarz się tłumaczy dlaczego jesteśmy pozbawieni możliwości zakupu przez internet
Odpowiedz cytując