jacekbum napisał(a):

|
Sposób na zmiane jest prosty,klub daje informacje na stronie głównej,że szuka wśród fanów pracowników i np warunkiem jest posiadanie karnetów z poprzednich sezonów i wtedy jest pewność,że na rozmowie nie zjawi się przypadkowa osoba.
|
w ten sposób (z wyłączeniem obowiazku posiadania karnetu) była rekrutowana obsługa strefy. Przynajmniej w naborze otwartym. I tak o dziewczynach tam pracujących złego słowa nie mogę powiedzieć. Czy to karnet czy bilety na puchary - gdy obsługiwała mnie dziewczyna to nie dość, że była miła to jeszcze jakoś jej to szło. Faceci to z kolei inna historia.
Inna sprawa, że klub obsłudze Strefy nie płaci kokosów, a nawet z tym potrafił zalegać. Ot, burdel i cyrk czasami.