|
Mam pytanie do obeznanych w temacie. Ojciec kupił dekoder LTC HD-305. Mieszka w bloku gdzie jest antena zbiorcza. Jak mu podłączyłem i wyszukałem kanały znalazło tylko kanały z MUX-1( TVP 1 HD, TVP 2, Polo TV, Eska TV, Rozwrywka TV , TVP Info Kraków ). Innym w mojej mieścinie a nawet w okolicznych wioskach odbierają kanały z MUX3. Co jest nie tak że u ojca nie odbiera więcej kanałów takich jak m.in. Polsat, TVN, Polonie itd ?
Edit: Mała pomyłka. Kanały znajduje, ale po przełączeniu np na TVN wyskakuje komunikat "Podziel kanał" i jest symbol €. Tak samo znalazło kanały typu Kino Polska, Polsat Sport itd....
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Sebo_TS : 07.08.2012 o godz. 14:13.
|