pzkwr napisał(a):

|
Możesz rozwinąć myśl? Jak dla mnie podejrzane jest, że dopiero teraz ktoś nie wytrzymał i napisał do prasy. To jest po prostu streszczenie wszytkich narzekań, które pojawiły się w tym temacie.
|
Na 3 stronie słychać strzały...
A tak poważnie to nic nie jest podejrzane, po prostu tak to wygląda, a że trafiło na kogoś kto tyra aferę, hmmm i dobrze.
W dupach się przewraca, a takiego tumiwisizmu jak w tej instytucji (ogólnie rzecz ujmując) to by się mógł od nich ZUS uczyć.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.