Manhunt napisał(a):

|
Jovanovic wraca do zdrowia teraz jest chory więc chyba kontuzji zadnej nie ma
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nia_i_sprinty/
,,natomiast Alan Uryga i Marko Jovanović ćwiczą z Młodą Wisłą"
czyli Marko już raczej zdrowy

wracaj do formy szybko!