Szpen napisał(a):

ja rozumiem, że musisz wykazać na zebraniach PiSu ile i jakich członków udało Ci się zwerbować, oraz ile czasu spędziłeś na szerzeniu PiSowskiego słowa, ale daj żyć cżłowieku, bo Twoje wpisy nie mają nic z obiektywizmu. Nie ma z czym dyskutować, bo zamiast konkretów, dajesz jako swoje wypowiedzi populistyczne poglądy. A z poglądami ja nie gadam. Z konkretami owszem.
Odpwowiedz na jedno zasadnicze pytanie. Czy różni się Amber Gold od SKOKów? To i to jest parabankiem, a oszczędności ubezpieczone są nie przez Państwo, a przez samych siebie. Powiedz mi, kto odda ludziom pieniądze, jak to .......nie?
Depozyty to 15 miliardów złotych. A ile mają kapitałów, ktoś wie? Nie, bo nie ma nadzoru, nie ma audytu, a wszystko jest ubezpieczone przez Kasy. Nie wspominając, że część podatków płaća te patriotyczne kasy w Luksemburgu
|
Szpeniu,
Każdy na tym forum ma Cię za myślacego inaczej dlatego szkoda mi czasu dyskusję z kimś takim jak Ty. A wiec krótko: co z obiektywizmem mają wspólnego Twoje wpisy? Uważasz że Twoje poglądy nie są populistyczne i są oparte o "konkrety"? Wiesz że SKOKi są be ale nie wiesz czym różnią się od Amber Gold? Twierdzisz że oszczędności w Polsce są ubezpieczone? I do tego przez Państwo? Martwisz się o bezpieczeństwo pieniędzy w SKOK a nie martwi Cię bezpieczeństwo pieniędzy w bankach? Krytykujesz bezpieczeństwo lokat w SKOK a nie wiesz nawet jakim kapitałem dysponują? Twierdzisz że w SKOK nie ma: nadzoru i audytu? Twierdzisz ze SKOK płaci część podatków za granicą a nie interesuje Cię ile podatków płacą za za granicą polskie banki?
I cały ten bełkot pod hasłem:
"Twoje wpisy nie mają nic z obiektywizmu. Nie ma z czym dyskutować, bo zamiast konkretów, dajesz jako swoje wypowiedzi populistyczne poglądy. A z poglądami ja nie gadam. Z konkretami owszem."
Szpeniu nawet nie chce mi się pisać że się kompromitjesz. Masz na tym forum status śp. Bigosa i już nic tego nie zmieni. Możesz spokojnie zasugeować swoim mocodawcom aby przysłali na to forum kogoś z innym nickiem. A temat "przykrycia" afery AG SKOKami przynajmniej na tym forum spalił na panewce.