Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1818
Stary 07.08.2012, 11:26
Mi to by sie marzylo zeby ich mocno zbojkotowac i postawic kilka wymogow przed nimi.
Bo juz zwykla uprzejmosc to juz dawno bylo ponad ich mozliwosci a teraz to jest juz cholota nic wiecej. Jak kupowalem karnet moze nie bylo zle ale milo i uprzejmnie to nie bardzo. Za to ze Skyboxem znajomy znowu ma problem a w jego przypadku to przedluzenie wiec jaja sa piekne.
Odpowiedz cytując