Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18487
Stary 07.08.2012, 11:06
cfa napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wyczytałem Bronek chce rozwoju polskiego przemysłu obronnego, czy to jest takie złe ? Bo nie rozumiem, chyba nie dorosłem do czytania tego tematu. Ale nie wszystko co ma nas bronic przed ruskimi musi byc hamerykańskie. A nóż zrobiliby jakiś fajny projekt który dałoby się eksportowac.
Polski przemysl zbrojeniowy zostal tak rozlozony ze moglby sie podjac budowy tarczy ale dla rycerzy ze sredniowiecza...

Gajowy ma dobre kontakty na rosyjskim rynku z firmami zbrojeniowymi (on reklamowal w swoich broszurkach rosyjska firme zwizana z lotnicwem, m in on maczal palce w wysylaniu tupolewa do zakladow w samarze) wiec jesli komus mialby pomoc w rozwoju to bylyby to portwele kolegow z bylej ZSRR.

Cala wataha darmozjadow z Elewaru tez chciala rozwoju polskiego rolnictwa...