cfa napisał(a):

|
Z tego co wyczytałem Bronek chce rozwoju polskiego przemysłu obronnego, czy to jest takie złe ? Bo nie rozumiem, chyba nie dorosłem do czytania tego tematu. Ale nie wszystko co ma nas bronic przed ruskimi musi byc hamerykańskie. A nóż zrobiliby jakiś fajny projekt który dałoby się eksportowac.
|
Polski przemysl zbrojeniowy zostal tak rozlozony ze moglby sie podjac budowy tarczy ale dla rycerzy ze sredniowiecza...
Gajowy ma dobre kontakty na rosyjskim rynku z firmami zbrojeniowymi (on reklamowal w swoich broszurkach rosyjska firme zwizana z lotnicwem, m in on maczal palce w wysylaniu tupolewa do zakladow w samarze) wiec jesli komus mialby pomoc w rozwoju to bylyby to portwele kolegow z bylej ZSRR.
Cala wataha darmozjadow z Elewaru tez chciala rozwoju polskiego rolnictwa...