Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18480
Stary 07.08.2012, 08:51
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a do czego chciałbyś się odnieść? do obrony swojego senatora Biereckiego? czy może do tego, że jak przyjdzie kryzys to SKOKi padna, a wtedy będzie większy płacz niż przy Amber Gold.
Jaki kryzys?! W Polsce przecież nie było, nie ma i kryzysu nie będzie! Budżet jest w fantastycznym stanie i na horyzoncie coraz lepsze czasy. Tako przecież rzecze premier i jego prawa ręka "żąn vęnsą". Czyżbyś tracił wiarę w ten zbawienny dla Polski rząd?