Kamyk napisał(a):

Jest sposób 
1) Wchodzisz na stronę internetową: www.timelineremove.com
2) Jedziesz trochę na dół, szukasz swojej przeglądarki i klikasz.
3) Po tym jak klikniesz na górze powinien pojawić się taki pasek, klikasz zezwól.
4) Poczekaj chwilę.
5) Odśwież stronę Facebooka, przejdź na swój profil i już nie powinieneś mieć już Osi Czasu.
|
ktoś to sprawdzał ?
bo nie chcę instalować plików nieznanego pochodzenia w swojej przeglądarce...