Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1635
Stary 06.08.2012, 23:38
Nie dziwi mnie, że pojawiają się tego typu opinie. W minionym sezonie, gdy kupowałem bilet na któryś z meczów pucharowych sam zostałem potraktowany w dziwny sposób, jakieś ironiczne podśmiechiwania, kretyńskie żarty między sobą innych sprzedających, zachowywali się jak banda debili, a nie ludzi którzy sprzedają bilety na mecze ówczesnego Mistrza Polski i klubu aspirującego do miana 'europejskiego średniaka'. Wspomniana zresztą w tym liście sprzedaż internetowa i jakikolwiek brak odzewu w tym aspekcie to już sprawa absolutnie groteskowa. Szkoda, bo takie listy poprzez takie traktowanie klienta (już nie skuszę się by powiedzieć "kibica") sprawiać będą, że więcej ludzi odwróci się od Wisły, bo nie dość, że są jeszcze ludzie chcący płacić ciężką kasę za oglądanie takiej padaki jak w zeszłym sezonie, to jeszcze traktuje się ich jak jebanego intruza.
Odpowiedz cytując