Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 06.08.2012, 22:59
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ekrany dla klientów nie działają, bo zaczęło się oszczędzanie... może jeszcze teraz mecze będą rozgrywać się przez cały sezon przy świetle dziennym, tak by można było zaoszczędzić na prądzie. No strach się bać co tu się dzieje. To jakaś kpina, abstrahując już od zamieszania ze skyboxem! Klub powinien zareagować. Pan Ochalik niech się teraz tłumaczy...


ja mysle ze w ramach ciecia kosztow ,warunkiem wejscia na stadion oprocz biletu/karentu bedzie posiadanie latarki tak zeby kazdy wlaczyl ja 1 a wylaczyl w 90 minucie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując