Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 06.08.2012, 22:11
Pewnie ekrany dla klientów nie działają, bo zaczęło się oszczędzanie... może jeszcze teraz mecze będą rozgrywać się przez cały sezon przy świetle dziennym, tak by można było zaoszczędzić na prądzie. No strach się bać co tu się dzieje. To jakaś kpina, abstrahując już od zamieszania ze skyboxem! Klub powinien zareagować. Pan Ochalik niech się teraz tłumaczy...
Odpowiedz cytując