Pablo84 napisał(a):

|
Czy mógł byś rozwinąć swoją wypowiedź?Bo w tej chwili ciężko się do niej odnieść.
|
a do czego chciałbyś się odnieść? do obrony swojego senatora Biereckiego? czy może do tego, że jak przyjdzie kryzys to SKOKi padna, a wtedy będzie większy płacz niż przy Amber Gold.