Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18476
Stary 06.08.2012, 21:35
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Czy mógł byś rozwinąć swoją wypowiedź?Bo w tej chwili ciężko się do niej odnieść.
a do czego chciałbyś się odnieść? do obrony swojego senatora Biereckiego? czy może do tego, że jak przyjdzie kryzys to SKOKi padna, a wtedy będzie większy płacz niż przy Amber Gold.