Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59106
Stary 06.08.2012, 19:27
milosz -Gargula mial jeden udany sezon w ekstraklasie i 5 slabych, to wystarczy zeby w Polsce uznac kogos za dobrego pilkarza, teraz to juz zwykly przecietniak, nawet na realia naszej ligi, zgadzam sie z toba, ze dobry pilkarz zrobi roznice w naszej lidze momentalnie jak Melikson,Biton, albo przynajmniej Iliev, a przeciez ci goscie nie kosztowali majatek, szkoda, ze do Wisly i w ogole naszej ligi tacy pilkarze trafiaja tylko sporadycznie, a graja przeplacani przecietniacy tacy jak Gargula czy Kirm, Mila i inni tacy na kontraktach, na ktorych mozna by bylo zatrudnic pilkarzy znacznie wyzszej klasy.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 06.08.2012 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując