milosz -Gargula mial jeden udany sezon w ekstraklasie i 5 slabych, to wystarczy zeby w Polsce uznac kogos za dobrego pilkarza, teraz to juz zwykly przecietniak, nawet na realia naszej ligi, zgadzam sie z toba, ze dobry pilkarz zrobi roznice w naszej lidze momentalnie jak Melikson,Biton, albo przynajmniej Iliev, a przeciez ci goscie nie kosztowali majatek, szkoda, ze do Wisly i w ogole naszej ligi tacy pilkarze trafiaja tylko sporadycznie, a graja przeplacani przecietniacy tacy jak Gargula czy Kirm, Mila i inni tacy na kontraktach, na ktorych mozna by bylo zatrudnic pilkarzy znacznie wyzszej klasy.