Kurz napisał(a):

|
Problemem Garguły nie jest wiek, tylko brak talentu.
|
Brak talentu!? Kiedy podpisywał z nami kontrakt był bezsprzecznie najlepszy na swojej pozycji, jedyny w lidze zawodnik z podaniem, przeglądem pola i rewelacyjnymi stałymi fragmentami gry. Masz 13 lat? Interesujesz się piłką od wczoraj? Po co piszesz takie bzdury? Problemem Garguły była oczywiście ciężka kontuzja i błędy w operacji/leczeniu. Igła zostawiona w kolanie itp. Facet miał 2 lata przerwy w uprawianiu sportu, mógł przez ten czas tylko na rowerku pojeździć a piłkę widział z pozycji siedzącej. Mieć pretensje do zawodnika po takiej kontuzji (widowiskowe złamania to przy zerwaniu więzadeł pikuś) i przebiegu leczenia o to że nie wrócił do formy sprzed tych zdarzeń jest nieporozumieniem. Jeszcze raz to napiszę - brak talentu!? Co za bzdura! IMO Garguła sprzed kontuzji dzisiaj byłby z Meliksonem bezsprzecznie najlepszy w naszej drużynie!
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"