Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59098
Stary 06.08.2012, 17:11
Ta te transfery były na obecną chwilę, ale trudno aby walkę o LM zacząć z młodymi w składzie, Valckx miał plan taki że jeśli się nie uda awansować to po 2-3 latach siłę zespołu mieli stanowić młodzi zawodnicy. Bednarz oczywiście ten plan wyrzucił do kosza, juniorzy znów będą grali w tej żałosnej Młodej Ekstraklasie, no chyba że przyjdzie ktoś bardziej pracowity od Bednarza, bo prawdą jest że gdyby był w ciągłym toku pracy jakieś owoce musiałoby to przynieść, ale on ma to w dupie, liczy kolejne pieniążki.
Odpowiedz cytując