fialo napisał(a):

Grantar z Miłoszem taka propozycja, ponieważ spamujecie ten temat od początku wakacji, przerzucając się w kółko tymi samymi argumentami, który każdy z was przytoczył jakieś 10558557 razy Odechciewa się ten temat czytać i przeglądać bo ciągle wasze posty tu widnieją.
Do rzeczy. Weźcie umówcie się na browara, przedstawicie sobie swoje racje, a nie będziecie przy tym irytować swoją ciągłą gadką o tym samym ludzi, którzy czasem by chcieli poczytać coś innego(jak ja).
|
Napisałem krótki post zaczepno-prowokacyjny który dotyczył jak żywo polityki transferowej Wisły. Czyli
1. horyzontu czasowego dla budowania drużyny
2. odpuszczenia młodzieży ( skonkretyzowanej w braciach Makach) przez Valckxa i Maskanta.
To o czym ty chcesz czytać w tym wątku

?
A co do mojego postu: Prowokacja ożywia dyskusję. Chcesz mieć wątek z 3 postami na tydzień ?