Grantar z Miłoszem taka propozycja, ponieważ spamujecie ten temat od początku wakacji, przerzucając się w kółko tymi samymi argumentami, który każdy z was przytoczył jakieś 10558557 razy

Odechciewa się ten temat czytać i przeglądać bo ciągle wasze posty tu widnieją.
Do rzeczy. Weźcie umówcie się na browara, przedstawicie sobie swoje racje, a nie będziecie przy tym irytować swoją ciągłą gadką o tym samym ludzi, którzy czasem by chcieli poczytać coś innego(jak ja).