Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59087
Stary 06.08.2012, 11:23
Lepiej żeby akademia powstała i jej efekty były za kilka lat, niż za parę lat znowu narzekać na niski poziom. Z drugiej strony szkółka to nie wszystko, muszą w niej pracować odpowiedni ludzie. Jakby dostała się tam polska myśl szkoleniowa to nawet najlepsza akademia nie da nam dobrych piłkarzy.
Odpowiedz cytując