|
Lepiej żeby akademia powstała i jej efekty były za kilka lat, niż za parę lat znowu narzekać na niski poziom. Z drugiej strony szkółka to nie wszystko, muszą w niej pracować odpowiedni ludzie. Jakby dostała się tam polska myśl szkoleniowa to nawet najlepsza akademia nie da nam dobrych piłkarzy.
|