Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59085
Stary 06.08.2012, 10:19
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Topowe europejskie kluby charakteryzują się tym, że mają fundusze na wykup z wyróżniających się zawodników z innych klubów. My zaś, jak już kupujemy to z rezerw. Może to polska odpowiedz na europejską tendencję. Marzy mi się ta szkółka, bo bez niej daleko nie zajedziemy.
Szkółka nic nie da, jeśli wokół Wisły będzie rozciągała się szkoleniowa pustynia... Poza tym efekty, jeśli jakieś, będą za 6-8 lat. Czy w tym klubie ktoś myśli aż tak perspektywicznie?
Odpowiedz cytując