WislaOnly napisał(a):

|
Topowe europejskie kluby charakteryzują się tym, że mają fundusze na wykup z wyróżniających się zawodników z innych klubów. My zaś, jak już kupujemy to z rezerw. Może to polska odpowiedz na europejską tendencję. Marzy mi się ta szkółka, bo bez niej daleko nie zajedziemy.
|
Szkółka nic nie da, jeśli wokół Wisły będzie rozciągała się szkoleniowa pustynia... Poza tym efekty, jeśli jakieś, będą za 6-8 lat. Czy w tym klubie ktoś myśli aż tak perspektywicznie?