Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59084
Stary 06.08.2012, 10:11
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tak był nawet wywiad, ale ofertę odrzucili.Nie ma gdybania.Wisła to nie jest klub- szkółka, tylko topowy w Polskiej lidzie, z której można się wybić poziom wyżej.Nikt tu nie będzie za darmo dawał miejsca, tylko dlatego, że ktoś jest młodym Polskim zawodnikiem.Od tego są inne kluby.
Topowe europejskie kluby charakteryzują się tym, że mają fundusze na wykup z wyróżniających się zawodników z innych klubów. My zaś, jak już kupujemy to z rezerw. Może to polska odpowiedz na europejską tendencję. Marzy mi się ta szkółka, bo bez niej daleko nie zajedziemy.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując