Pablo84 napisał(a):

|
Tak był nawet wywiad, ale ofertę odrzucili.Nie ma gdybania.Wisła to nie jest klub- szkółka, tylko topowy w Polskiej lidzie, z której można się wybić poziom wyżej.Nikt tu nie będzie za darmo dawał miejsca, tylko dlatego, że ktoś jest młodym Polskim zawodnikiem.Od tego są inne kluby.
|
Topowe europejskie kluby charakteryzują się tym, że mają fundusze na wykup z wyróżniających się zawodników z innych klubów. My zaś, jak już kupujemy to z rezerw. Może to polska odpowiedz na europejską tendencję. Marzy mi się ta szkółka, bo bez niej daleko nie zajedziemy.