Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59078
Stary 06.08.2012, 08:22
Orientuje się czy w innych ligach gra ktoś na wychowankach(15-21 to wychowanek), i czy próby takiej zabawy ma sens. Mamy zdolną młodzież, ale nikt z nich się nie ogra, a marna Młoda tylko pogorszy ich poziom, niektórzy mają spory potencjał, weźmy chociaż takiego Kolanko, tylko gra, gdyby Bednarz się zajął od tygodnia nad młodymi, ale ten ci*** nie ma zamiaru się już ruszać, i znów będziemy mieć wiele niewykorzystanych potencjalnych zawodników, czemu się nie zmieni choćby samo zarządzanie juniorami. Valckx wprowadził restrykt w zespole ME: masz powyżej 20-21, a na grę w pierwszym składzie nie masz szans to wypad. To się nazywa dyrektor do spraw sportowych, Bednarz w tym słowie nie widzi chyba nic innego jak słowo transfery w dodatku w 95% nieudane
Odpowiedz cytując