|
Tak był nawet wywiad, ale ofertę odrzucili.Nie ma gdybania.Wisła to nie jest klub- szkółka, tylko topowy w Polskiej lidzie, z której można się wybić poziom wyżej.Nikt tu nie będzie za darmo dawał miejsca, tylko dlatego, że ktoś jest młodym Polskim zawodnikiem.Od tego są inne kluby.
|