Pablo84 napisał(a):

|
Tyle że twoja szpileczka w mig się złamała bo bracia Mak sami odrzucili ofertę Wisły, bo przestraszyli się głębokiej wody.
|
Sami powiedzieli że ich marzeniem jest grać w Wiśle a że odrzucili ofertę Wisły .... no to chyba jest też kwestia ....
oferty.
Gdyby wiedzieli że Probierz i Bednarz będą dawać szanse młodym tak jak teraz może by (pomijając kwestie finansowe) wybrali Wisłę.