Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59076
Stary 06.08.2012, 08:09
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tyle że twoja szpileczka w mig się złamała bo bracia Mak sami odrzucili ofertę Wisły, bo przestraszyli się głębokiej wody.
Sami powiedzieli że ich marzeniem jest grać w Wiśle a że odrzucili ofertę Wisły .... no to chyba jest też kwestia ....
oferty.
Gdyby wiedzieli że Probierz i Bednarz będą dawać szanse młodym tak jak teraz może by (pomijając kwestie finansowe) wybrali Wisłę.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując