|
3,4 lata hhah . Przy takim poziomie nakładów na klub jestem się w stanie założyć, że za maksymalnie rok 90 procent kbicow będzie chciało wywieźć Bednarza i Probierza na taczkach. Tu sobie nikt nie poradzi. Prędzej czy później kopacze z każdego zrobią ch uja. Tak samo zresztą jak to się dzieje w reprezentacji Polski.
Jak Petrescu sobie zęby połamał na Wiśle to tym bardziej Probierz sobie nie poradzi. A puchary europejskie to jest zwykle dla każdego trenera polskiego klubu ściana na której się rozbija i początek końca.. Wcześniej się można oszukiwać parę miesięcy dobrze sobie radząc vs polscy paralici z ligi.
. .
|