Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59074
Stary 06.08.2012, 07:34
3,4 lata hhah . Przy takim poziomie nakładów na klub jestem się w stanie założyć, że za maksymalnie rok 90 procent kbicow będzie chciało wywieźć Bednarza i Probierza na taczkach. Tu sobie nikt nie poradzi. Prędzej czy później kopacze z każdego zrobią ch uja. Tak samo zresztą jak to się dzieje w reprezentacji Polski.

Jak Petrescu sobie zęby połamał na Wiśle to tym bardziej Probierz sobie nie poradzi. A puchary europejskie to jest zwykle dla każdego trenera polskiego klubu ściana na której się rozbija i początek końca.. Wcześniej się można oszukiwać parę miesięcy dobrze sobie radząc vs polscy paralici z ligi.
..
Odpowiedz cytując